Nurtepe elektrik ustası

Nurtepe Elektrik İnternet Arıza Servisi

 Nurtepe Mahallesi Elektrik ustası ve 7/24 günümüzde gelişmekte olan teknoloji  ile elektrik kullanımı ve alanları daha geniş ihtiyaç haline gelmesi ve tüm yeni nesil cihazlarımızın elektrik akımı ile çalışma hale gelmesi ve evlerde 220volt işyeri gibi yüksek gerilim tabir etiğimiz 380volt olarak sınıflandırılmaktadır. Nurtepe elektrik ustası olarak evlerimizde mutfak aletleri ve şarj isteyen tüm cihaz ve hatta bilgisayar,laptop.cep telefonu gibi birçok şarj gerektiren cihazlarımız için elektrik olması ve iç tesisatımız da elektrik konusunda altyapı ve topraklama gibi önlemler almak ve kaçak akım rölesi kullanmak ve arıza durumlarında işin ehli bir uzman ustadan bilgi ve servis almayı dikkat edilmesi bir husus olduğunu unutmayalım.

https://www.istanbuldaelektrikci.com/wp-content/uploads/2019/10/tıklllllalala-png-300x76.png

UNUTMAYINIZ…  Düzgün bir sistem evinizde işyerinizde ve ofisinizde  teknik altyapı olarak uzman kişilerce yapılması hem uzun zaman güvenli hem de hayat kurtarır. Kullanılan malzemelerin İSO veTSE  belgelerine sahip ve standartlarına uygun olmasına dikkat ediniz.

Yanlış ve konu ile alakası ve tecrübesiz kişilerce yapılan işlerinizde sizi mağdur edebilir. Ev işyeri gibi mekanların genelinde yangın  arıza ve sigorta atma gibi sorunların ve alt yapı tesisat teknik arızaların elektrik konusunda işin ehli kişilerce yapılması tavsiye edilir. Size önerimiz arıza vermeden evinizde veya mekanlarınızın altyapı bakım onarımı düzenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

firmamız bizim çalışmalarımız güvenli işinde uzman kadrusu ve her bölümde ayrı ayrı teknik teknisyen ekiplerimiz dahilinde elektrik arızaları, internet bağlantısı sorunları, adsl vdsl arızaları, modem kurulumu gibi birçok teknik konu gerektiren husularda sizlerin hizmetinizdedir. Her odanın sigorta kutusunda sigorta amperini uygun standardına ayarlaması lazımdır. Tüm elektrik tamir işlerinizde, ev işyeri tadilat işlerinizde cat6 kablolama ve telefon kablo bağlantısı adsl sorunları uygun fiyat garantisi ve kaliteli işçilik kalite standartlarına uygun internet hızınızı düşürmeden bilişim uzmanlarımız dahilinde kablo kullanılmaktadır.

Nurtepe mahallesi Elektrikçi  TV, uydu çanak anten servisi, telefon kablo çekimi, internet kabosu çekimi bağlantısı, zil arızaları, kurulumu bakımı montajı, güvenlik kamera arıza bakım işlemleri, led şerit döşeme, sistemleri arızası, bakımı montajı ve kurulumu ittina ile yapılır.

Aydınlatma ve ses sistemleri montajı arızası, apartman, site, daire, elektrik alakalı tüm teknik arızalar ayrıca ofis ve iş yerleri. Ticarethanelerde, asansörlerde ve katlarda, elektrik panoları ve yeni elektrik kabloları itina ile değiştirilir bakımı ve arızası yapılır.

Başlıca Çalışmalarımız ve Hizmetlerimiz

Şofben Montajı elektrik tesisat işleri

Elektrik arıza, klima kablo tesisat işleri

Elektrik sigorta arızası, kombi elektrik sigorta şartel bakım yenileme işleri

Elektrik tadilat işleri, ev işyeri tadilat işleri

Elektrik Pano işleri, yüksek gerilim bakım işleri

Aydınlatma işleri, led aydınlatma işleriniz

Sensörlü lamba tesisatı,şerit led döşemesi

İnternet arıza işleri, cat6 kablolama işleri

Telefon tesisat işleri, modem kurulumu, acsess point kurulumu

İnternet ağ tesisatı,ankastere kablo test işlemleri

Sultangazi Elektrik işleri, piriz, şartel değişim

Dükkan Tadilat işleri, büfe, lokanta, okul, ve ofis elektrik işleri

Ev Tadilat işleri, uydu çanak kurulumu, uydu servisi

Şantiye Pano işleri, inşaat işleri, topraklama hattı çekimi

Bina Pano Yenileme, ve altyapı işleri, ses sistemleri ve teknik elektronik işlemler

Elektrik tesisat işleri, Güvenlik kamera tesisat işleri, mobilden izleme işleri,

Bina tesisat kontrol işleri,İnternet kablo cat6 döşemesi

Ev işyeri avize asma, aplik asma işleri, tv asma işleri

Phone icon
Ara
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp