HİZMET BÖLGELERİMİZ

Büyüçekmece Elektrikçi Ustası Merkez Elektrikçisi

Bölgemizde Her alanda teknik bilgi ve tecrübeye sahip deneyimli işinde uzman ustaları ile teknik anlamda elektrik piyasasında profesyonel işleri hızlı ve güvenilir bir biçimde yapan firmamız başta Büyüçekmece bölgesi ve  mahallelerine  sokaklarında size kapınıza kadar servis götürüyoruz. Büyüçekmece elektrikçi  firmamız diğer tüm tamir ve arıza onarımı işlemleri için 8 senelik elektrik konularda deneyimli ustalarımız ile aklınıza kafanıza takılan tüm tereddütleri ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca yanlış elektrik bağlantısı ucuz malzeme ve işçiliğinin bizlere geri dönüş olarak cihazlarda arızalara ve elektrik çarpılmasına kadar uzayan bir tehlike ye tekabül edebilir. Bu sebeple firmamız Büyüçekmece acil elektrikçi teknik servisi bu konuda tecrübeli ve işinde ehil teknik ustalar ile çalışmaktadırlar. Çünkü firmamız  2015 yıllından beri  müşterilerimize memnuniyetle güvenle hizmet vermeye hızlı çözümlerle sizlerin hizmetindedir. her şeyden korumak bizim en önce işimizdir. Bu prensiple sizlerin en yakınınızda olmaya ve yakın uzak demeden 1 telefon kadar yakınız.

Biz Neler Yapıyoruz? Büyüçekmece Yakın Elektrikçi Servisi

Prizlerim Neden Yanıyor?

Şalterim Devamlı Atıyor Değişmeli Mi?

Avizelerim Yanmıyor Lambaları Mı Problemli?

Led Almalı Mıyım? Alırsam Bana Led Ne Fayda Sağlar?

Led Şerit Veya Spot Döşemeli Miyim?

Evimde sürekli kısa devre sonucu şartel Hep Sorun Yaratıyor Acaba Tesisat Mı Eski, Değiştirmem Gerekir Mi? Öneriler başlıca…

 Elektrik pano işleri onarımı, İnternet kablo işleri ve test işleri,Uydu teknik servisi çanak  ayarlama gibi zayıf akım alçak gerilim ve üç faz trifaz elektrik arıza onarım işlemleri için bizden fiyat ve destek alabilmek için hemen arayın.

Büyüçekmece elektrikçi Arızaları Servisi 7-24 Servis

Kablo tesisatı dairenize ya da müstakil eviniz olabilir veya yeni bir iç tesisat döşeme düşünceniz var, bu ve benzeyen durumlarda iç tesisatı yaparken yapmanız gerekli olan pek çok detaylı bilgileri buradan anlatmak istiyoruz. Elektrik konusunda yeterli deneyim ve referans sahibi olmayan kişi ve kişilerle bu işlemi yapmaktan kaçının, ve en doğrusu planlı projeli bir başlangıç ile başlayın kullanmış olduğunuz spiral boru ve diğer sıva altı kablo borusunu nitelikli olması, en önemlisi iç kablo NYM kablo kullanırken dikkat edilmesi gerekli olanler?

Kablonun türk standardları enstitüsü li standartlarına uygun olması ve lamba devreleri için ayrı kablo priz hatlarının ayrı kablo

çekilme bu prizler için genel olarak 2.5 nym ve lamba devresi için 1.5 kullanılması ve renkleri mümkünse

Genlelde fazlar  için Kahverengi kablo kullanılması standart olup  mavi renk 2.5 enye  de Nötr olarak kullanılması uygundur. Bu renklerin  standart olup ve topraklama için sarı yeşil kabloların veya farklı kablo  kullanılması olabilmektedir.

genel itibari ile yapılan bir tesisat mantığı olması ayrıca yeni binalarda bina ya da apartman site gibi

inşaatlarda Topraklama hattı yapılması unutulmamalıdır.

Büyüçekmece Elektrikçi Başlıca sorunlar ve Teknik çözümler

Tüm internet sağlayıcıların Modem  ve kurulum şifreleri farklı olup bazı İnternet Elektrikçi Büyükçekmece firmaların modemleri otomatik kurulum ile fişe takıldığında ayarlaması yapılır.  data kablo işleri için elektrikçi ya da bilgisayarcı mı çağırmak lazım? Evet uzman işinde bir elektrik ustasın dan servis ve destek alabilirsiniz.

Güvenlik kamera arızam var kamera teknik servisi ve cep numaralı telefondan nasıl izlerim?

Evime internet bağladım telefon kablosu hangi kablo çok daha iyi internet için?

Prizler yerinde çıkmış fişi takınca çalışmıyor nedeni nedir?

Evin içinde sigorta kutusunda Şartel atmasının sebebleri?

Elektrik tamircisi ya da usta bir elektrikçi nerede bana yakın?

Avize asmak için matkapla montaj işi yapacak elektrik ustası aramak nerede vardır?

Uydu teknik servisi nerede yakın bulurum? Çanak ayarı yapmam lazım sinyal yok diyor nedeni?

0.2.el Klima elektrik ve tesisat uygun kablo çekimi uzman bir ustadan yardım almak gerekir.  Hemen size yakın klima elektrik işinden ve bağlantısından anlayan bir tesisatçı elektrikçisi bulmanız olacaktır. Gelen ustaların yapılacak ve kablo kanalı döşenecek sigortası hangisi takılır? Firmamız klimanın Btu gücüne göre uygun amper şarteli bağlantısını  yapmaktadır.

Şofben ve kombi elektrikçi ustası nerede bulabilirim? Yakın elektrikçi nerede burda?

Büro ve Ofis gibi tüm teni ve tadilata giren işletmelerinizde aydınlatma spot, LED aydınlatma  yapacak elektrikçiler? İçin uygun fiyatlarla ve tüm katalog yeni ürünlerimizle bize danışmadan karar vermeyiniz.

Şalterim sürekli atıyor değişmeli mi? Acil elektrikçi nerede bulunmaktadır?

Avizelerim yanmıyor lambaları mı problemli? Nöbetçi elektrikçi gece bulunmaktadır. Büyüçekmece Gece nöbetçi elektrikçi

Televizyon asma ve anten kablosu çekmecem hangi kablo daha nitelikli?

LED almalı mıyım? Alırsam bana LED ne fayda sağlar?

İşyerimde Sigorta Şartel kutusunda cızır cızır ses geliyor ne yapmalıyım?

LED şerit ya da spot döşemeli miyim?

Bahçe aydınlatma için elektrik teknik servisi nerede bulunmaktadır?

Pazar günleri Açık elektrikçi nerede var yakında?

Mutfakta bazen bulaşık veya çamaşır makinesi açıkken şartel atıyor Hep sorun yaratıyor acaba tesisat mı eski, değiştirmem gerekir mi? Bu tür arıza ve sorunlar için bizi arayıp keşif yapmamız ve iç tesisat şar telinizi kontrol etmemiz gerekmektedir.

Bunlarla bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kurduğunuz cümlede elektrik sözü geçiyor ve aynı anda da size bir sıkıntı yaratıyorsa işte o zaman orada olması gerekli olan kişi   elektrik teknik servisi  çağırmak olacaktır.

İnternet Zayıf Akım İşleri Kabloluma Hizmetlerimiz

Büyüçekmece elektrik servisi olarak telefon kablosu genel olarak İnternet ve telefon hat kablosu olarak evlerimizde kullanılacak olan 0.40 0.50 biçiminde sınıf ve kalite olarak pek çok kablo çeşitleri mevcut olup bu sınıfta  önemli olan ve dikkat etmemiz gerekli olan çektiğimiz kablo tesisatının bakır olması ve İnternet sağlayıcımızın bizlere vermiş olduğu hıza uygunluk noktasında uyumlu olmasıdır. Büyüçekmece elektrik bu ayrıntıları göz önünde bulundurularak sizlere mağdur olmayacak bir koşul vaat ederek sizlere, ayrıca data kablosu cat6 kablo çeşitleri ve test işlemleri beraberinde modem kurulumu, Access point, ve Roater kablo çekimi ve teknik kurulum işleri profesyonel ekiplerimiz ile yapılmaktadır.

İnternet Telefon Arızaları

Telefon hattınızın kablosu kopmuşsa İnternetiniz arıza yapıyordur.

Bağlantı için kullanmış olduğunuz kablolar yanış tercih edilmişse ya da kalitesiz kablo kullanılmışsa İnternetinizde sorunlar çıkıyordur.

İnternet modeminiz arızalanmışsa zaten bağlantınız olmaz.

Modeminiz ısınıyorsa İnternette donmalar olabilir.

İnternet hattının yanlış bağlanması ve splitter sorunları.

Swich ve router gibi cihazlardan kaynaklı problemler.

İnternet kullanıcı adı ve şifre sorunları

İnternet hattına bağlı alarm cihazı kaynaklı problemler.

Problemlerimizin çoğu esasında ya kapalı kutular içerisindeki veya kablolardaki fiziksel problemler. Biz bu sorunlarla nasıl baş ederiz diyorsanız genelde evvela yapmanız gerekli olan her şeyin sağlam olduğundan emin olun. İyi, sağlam ve güven duyulan bir ustaya ya da servise yaptırdığınız bir İnternet sisteminiz var ise ilk adımı atmişsınız demektir.

Gelen Başlıca Sorular Büyüçekmece Elektrikçisi

Sıklıkla bizimle iletişime geçip müşterilerin problemleri zayıf akım olarak bilinen kablo ve kurulum alakalı teknik bilgi ve servis için aşağıda başlı sorunlar şunlardır.

İnternetim acaba var mı? Test nasıl yapılır?

 İnternetiniz yavaş yada bunun test işlemini birkaç yöntemle anlamak mümkündür. Arama motorunda Hız Testi yazıp ordan hızınızı ve Dowland, ping  hızını öğrenebilirsiniz. hizmet aldığınız servis sağlayıcısından  ayrıca bilgi alabilir,  veya video izlerken donma ve kasma yaşadığınız taktirde hız la alakalı sorunlar yaşadığınıza gerçeklik kazandırır.hizmette bir problem olup olmadığını sorgulayın. Kablo ve diğer teknik işlemler de bizi arayabilirsiniz.

Telefon hattım üzerinden İnternet alıyorum acaba sorun mu var?

Modemin arkasındaki Dsl girişine bina girişinden gelen jakı takmanız ve dsl ışığının sabitlenmesi beklenmelidir. Eğer telefon kullanıyorsanız araya spillter koymanız gerekir.  hat kablosunu çıkartıp a telefonunuza takın çevir sesi geliyor mu diye bakın. Bilgi servis için Leven elektrik servisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

İnternetim kesilip kesilip geliyor neden?

Bu sorunun pek çok sebebi olabilir.  Başlıca sebeplerinden kablolarda aşınma ve kullanılan kablonun kalitesiz olması bile internet hızınıza ciddi etki yapar. modem problemi, hatlardan kaynaklı problemler, soket alakalı sıkıntılar gibi zayıf akım da farklı birçok teknik konularda sizlere hızlı güvenilir hizmet verilir.

 • Peki ben nereden bilebilirim?
 • Büyük ihtimalle siz bilemezsiniz.
 • Ne yapmam gerekmektedir?

İnternet aldığınız yani size hizmet sağlamakta olan (Superonline, Türk Telekom, benzer tüm  servis sağlayıcınıza arıza kaydı bildirmelisiniz. Bu şirketler apartmanınızın girişine kadar hizmet sunarlar.

Bina içerisindeki ankastere kutusundan santral uzan arızalarda internet aldığınız firmayı aramanız ve arızanın daire tesisatından kaynaklı olmadığını bildirmeniz gerekir.  arıza giderdikleri için evvela onlara ulaşın. Arızanız binanın içerisinde ise personel arızanın kendilerinden kaynaklı olmadığını ve bina içinde olduğunu söylendiği takdirde  sizin o durumda yapacağınız uzman ve İnternet arızaları ilgili bir teknik Elektrikçi Ustası bulmanız olacaktır. İşte bu aşamalardan sonrası gelen uzman profesyonel ekibiz kısa zaman da onarımı ve bakımını yapacaklardır.

Güvenlik Kamera Uydu Servisi Çanak Anten Kurulumu İşlemleri

Büyüçekmece merkez elektrik olarak  hatta Büyüçekmece tüm mahallelerine 7-24 teknik servisi noktasında faaliyet vererek evlerde ya da diğer ofis gibi mekanlarınızda Güvenlik kamera alakalı sorun ve kurulumu, Uydu sistemleri kablolama Çanak Anten ayarlama ve sinyal niteliğini ayarlama, Televizyon tüm modellerini askı aparat 180 derece dönebilen apart asma ve montaj işleriniz için bizi firmamız Büyüçekmece yakın elektrikçi hemen iletişim kurabilirsiniz.

Tüm mekanlarındaki matkaplı veya matkapsız montaj ve de monte avize , aplik gibi dolap korniş gibi işlerinizde Montaj gerektiren Aydınlatma Spot Takma Şerit  ve tüm benzer 3v 6v spot tavan aydınlatma Rgb led, Şerit led ve delme işlerinizi ittina ile yapılmaktadır.

Yeni aldığımı ya da yeni taşındınız bir eviniz de asma ya da montaj gerekli tüm matkaplı işleriniz, ve tüm asmalı avize modelleri de monte tüm eşyalarınızın kurulumu Perde korniş stor perde benzer pek çok eşyanızı ittina ile ustalarımız dan destek alabilirsiniz. Klima Elektrik İşleri Kombi Elektrik Tesisatı İşleri ve Şofben Montajı Klimalar için uygun kablo iç tesisat ve Sigorta bağlantısı noktasında ve kombi şofben gibi su ısıtma cihazalarınıza en ideal tesisat ve bağlantı işleri için bizlere danışmadan karar vermeyiniz.

Büyüçekmece Elektrik de Başlıca Hizmetlerimiz

 1. Elektrik tesisat arızaları pano sigorta arızaları servisi
 2. Güvenlik kamera arızaları kurulumu kablolama işleri
 3. Uydu çanak anten servisi merkezi uydu sistemi ve kablolama işleri
 4. İnternet modem kurulumu ve telefon kablosu çekimi teknik test bakım onarım işleriniz
 5. Klima kombi şofben elektrik tesisatı işlerinizde
 6. Avize montajı asma ve tüm montaj işleriniz
 7. Zil arızaları kablolama işlemleri
 8. Ses sistemleri kurulumu teknik bağlantısı
 9. Topraklama hattı ve kablo kanall işleri
 10. Dolap, perde, korniş ve tüm asma montaj işlerinizde
İstanbul Uydu Anten Montaj

İstanbul Uydu Anten Montaj İstanbul Uydu Anten Montaj İstanbul Avrupa yakasında çalışan Baytan elektrik olarak İstanbul Avrupa yakasında ki elektrik […] Devamini oku

ismetpaşa sultangazi elektrik servisi

İsmetpaşa Elektrik İnternet Arıza Servisi  İsmetpaşa Mahallesi Elektrik ustası ve 7/24 günümüzde gelişmekte olan teknoloji  ile elektrik kullanımı ve alanları […] Devamini oku

Gazi Mahallesi Elektrikçi başta bölgemizde haftanın 7 günü acil mobil servis hizmeti veren firmamız, elektrik arızaları, pano ve SİGORTA ATMASI, […] Devamini oku

Nurtepe elektrik ustası Nurtepe Elektrik İnternet Arıza Servisi  Nurtepe Mahallesi Elektrik ustası ve 7/24 günümüzde gelişmekte olan teknoloji  ile elektrik […] Devamini oku

İstanbul Elektrik Ustası İnternet Arıza Bakım Ve modem Telefon Kablosu İşlemleri 7-24 İstanbul elektrik ustası firması olarak teknik olarak yaşanan […] Devamini oku

Zekeriyaköy Elektrikçi servisi İstanbul Avrupa yakasında çalışan Baytan elektrik olarak İstanbul Avrupa yakasında ki elektrik telefon İnternet arıza Uydu montajı […] Devamini oku

Eyüp Yeşilpınar Mahallesi elektrikçi Ustası Peki başka neden Yeşilpınar Elektrikçisini arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Prizlerim neden yanıyor? […] Devamini oku

Elektrik denilince aklımıza hep korkutucu şeyler geliyor olabilir. Aslında elektrik ile ilgili her hangi bir şeyde sıkıntı varsa bu bize […] Devamini oku

Sultangazi Malkoçoğlu Elektrikçi Sultangazi Malkoçoğlu  Mahallesi elektrikçi Ustası Peki başka neden  Malkoçoğlu  Elektrikçisini arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? […] Devamini oku

Sultangazi 50.yıl  Mahallesi elektrikçi Ustası 50.yıl  Elektrikçisini arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  50.yıl mahallesi elektrikçi […] Devamini oku

Sultangazi Cebeci Mahallesi elektrikçi Ustası Cebeci  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  Cebeci mahallesi elektrikçi […] Devamini oku

Kâğıthane Çağlayan Mahallesi Elektrikçi Ustası Çağlayan  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  Çağlayan mahallesi elektrikçi […] Devamini oku

Kâğıthane Hamidiye Mahallesi Elektrikçi Ustası Hamidiye  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  Hamidiye mahallesi elektrikçi […] Devamini oku

Kâğıthane Gültepe Mahallesi Elektrikçi Ustası Gültepe  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Kağıthane Bölge elektrik ustası  Gültepe mahallesi […] Devamini oku

Kuştepe Mahallesi Elektrikçi Kağıthane Kuştepe Mahallesi Elektrikçi Ustası Kuştepe  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  […] Devamini oku

Kağıthane Çeliktepe Mahallesi Elektrik Kağıthane Çeliktepe Mahallesi Elektrikçi Ustası Çeliktepe  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik […] Devamini oku

Seyrantepe elektrikçi ustası Kağıthane Seyrantepe Mahallesi Elektrikçi Ustası Seyrantepe  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  […] Devamini oku

Beylikdüzü  Beykent Elektrikçi Ustası Beykent  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  Beykent mahallesi elektrikçi Uzun […] Devamini oku

Beylikdüzü  Yakuplu Elektrikçi Ustası Yakuplu  Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  Yakuplu mahallesi elektrikçi Uzun […] Devamini oku

Beylikdüzü  Kıraç Elektrikçi Ustası Kıraç Elektrikçisi arayalım ya da neler hakkında bilgi alabiliriz? Bölge elektrik ustası  Kıraç mahallesi elektrikçi Uzun […] Devamini oku

Büyükçekmece  Mimaroba Elektrikçi Ustası Mimaroba Elektrik ve Diğer Tüm İşlerinizde Başlıca Hizmetlerimiz 2011 yılından beri başta Büyükçekmece ve tüm bölgede […] Devamini oku

Büyükçekmece  Alkent 2000 Elektrikçi Ustası Alkent 2000 Elektrik ve Diğer Tüm İşlerinizde Başlıca Hizmetlerimiz 2011 yılından beri başta Büyükçekmece Alkent2000 […] Devamini oku

Phone icon
Ara
İletişim
WhatsApp icon
WhatsApp